Набираем модераторов которые будут наполнять свои разделы контентом и модерировать.
Подать заявку memberlist.php?mode=contactadmin

Обсуждаем Налоговый кодекс

ООО, ЧП, Налогообложение, бухучёт

Модератор: Vitaliya

Аватара пользователя
Vitaliya
Модератор
Модератор
Сообщения: 58
Зарегистрирован: 03 май 2010, 18:07

Обсуждаем Налоговый кодекс

Сообщение Vitaliya »

Скоро всех нас осчастливят Налоговым кодексом.
Почитать его проект можно здесь: http://www.minfin.gov.ua/control/uk/...n?cat_id=69879

Нашла там один пункт, который, думаю, будет интересен всем.
Читаем
Розділ ІV. Податок на доходи фізичних осіб
Стаття 7 . Ставки податку

7.2. Ставка податку становить 5 відсотків об'єкта оподаткування, нарахованого податковим агентом як:

* процент на поточний або депозитний (вкладний) банківський рахунок (у тому числі картковий);
* процентний або дисконтний дохід за іменним ощадним (депозитним) сертифікатом;
* процент на вклад (внесок) до кредитної спілки, утвореної відповідно до закону;
...
Т.е. теперь с каждой суммы, лежащей на карточке или депозите необходимо будет заплатить 5% в пользу государства. Этот налог будет взиматься банком, в котором лежит депозит (выдана карточка):

8.1.2. Податок сплачується (перераховується) до бюджету під час виплати оподатковуваного доходу єдиним платіжним документом. Банківські установи не мають права приймати платіжні документи на виплату доходу, які не передбачають сплати (перерахування) цього податку до бюджету. В разі прийняття банківською установою платіжних документів на виплату доходу без сплати (перерахування) податку така установа сплачує штраф у розмірі, що дорівнює сумі виплаченого доходу. Якщо оподатковуваний дохід нараховується, але не виплачується платнику податку особою, що його нараховує, то податок, який утримується з такого доходу, має бути сплачений (перерахований) до бюджету у строки, встановлені законом для місячного звітного (податкового) періоду.


Вот нашла еще об аренде жилья. Думаю, тут есть люди, живущие в съемных квартирах. Изучаем кодекс и делаем прогнозы относительно того, в какую сторону изменится стоимость аренды квартир.

10.1.4. Якщо орендар є фізичною особою, яка не є суб'єктом господарювання, особою, відповідальною за нарахування та сплату (перерахування) податку до бюджету, є платник податку – орендодавець.
При цьому:
а) такий орендодавець самостійно нараховує та сплачує податок до бюджету в строки, встановлені законом для квартального звітного (податкового) періоду, а саме, протягом 40 календарних днів після останнього дня такого звітного (податкового) кварталу; суми отриманого доходу сплаченого податку та остаточного податкового зобов’язання відображаються у річній податковій декларації;

б) договір оренди об’єктів нерухомості повинен засвідчуватися нотаріально, при цьому нотаріус зобов'язаний надіслати інформацію про такий договір органу державної податкової служби за податковою адресою платника податку – орендодавця за формою та у спосіб, встановлені Кабінетом Міністрів України. У разі порушення такої форми чи способу нотаріус несе встановлену законом відповідальність за порушення порядку чи строків надання податкової звітності.

10.1.6. Особи, які здійснюють посередницьку діяльність, пов'язану з наданням послуг з оренди нерухомості (ріелтори), зобов'язані надіслати інформацію про укладені за їх посередництвом цивільно-правові договори (угоди) про оренду нерухомості органу державної податкової служби за місцем проживання платника податку – орендодавця за формою та у спосіб, встановлені Кабінетом Міністрів України.

У разі порушення такої форми чи способу її надання ріелтор несе відповідальність, встановлену законом за порушення порядку чи строків надання податкової звітності.

После прочтения этих пунктов я ощущаю гордость за нашу страну, наших депутатов, наше народное правительство и горячо любимого президента, которые не на словах, а на деле заботятся о благополучии избравших их граждан.


А вы что думаете по этому поводу?
****=ЖИЗНЬ ПРЕКРАСНА!!!!****
O
Olena
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 17 окт 2011, 19:42

Re: Обсуждаем Налоговый кодекс

Сообщение Olena »

Пишу пример из жизни инспктора. Проверял людей сдающих квартиру. Выходит пожилая женщина, инспектор спрашивает:" Где ваш арендатор?". Женщина овтечает"У меня только сожитель". Выходит юноша 20 лет. На это инспектор только улыбнулся и ушел. А вообще инспкторов даже заставляют искать людей сдающих квартиры и ставить их на учет
Скрытый текст: ON
Доступно только для зарегистрированных пользователей.
Скрытый текст: OFF
http://vseobmoni.com/
Ответить

Вернуться в «Налоги»